O nas - Gang Żeglarzy

BAW SIĘ I ŻEGLUJ

GANG ZEGLARZY

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy żeglarzami, pasjonatami sportu, utytułowanymi instruktorami, przyjaciółmi i rodziną. Nasza kadra to kompetentni ludzie, którzy żeglują od dziecka lub żeglugą zostali zarażeni przez przyjaciół. Z dziećmi i młodzieżą pracują od lat – zarówno jeżeli chodzi o żeglarstwo, jak i o inne sporty. Spotkasz ich też na boisku, stoku czy na macie.

Jaki mamy cel?

Zarazić żeglarstwem tak by sny były o klarowaniu żagli, a kartki w zeszycie kadłubami z origami. Chcemy pokazać, że można się świetnie bawić ucząc się zupełnie nowych rzeczy oraz szlifować swoje umiejętności i ze sportu uczynić nie tylko hobby, ale też styl życia.

Nasze półkolonie, zajęcia i eventy mają na celu propagowanie aktywnego wypoczynku. Jednak w temat wchodzimy dużo głębiej – uczymy zauważać i doceniać uroki natury oraz z nich korzystać. Budujemy świadomość, jak wiele zależy od codziennych wyborów i jak ważna jest troska o przyrodę. Wszystko to przyprawiamy sporą ilością dobrej zabawy na wodzie i odrobiną szaleństwa na lądzie.ŻEGLARSTWO

Uczymy żeglarstwa poprzez dobrą zabawę. Pływamy na łodziach typu Optymist dostosowanych do nauki żeglarstwa dzieci od 5 roku życia.
WYCIECZKI ROWEROWE

Rower to doskonały sposób by rozgrzać mięśnie przed nauką żeglarstwa.
ZAJĘCIA OKOŁO ŻEGLARSKIE

Uczymy klarowania żagli, dbania o sprzęt, kultury oraz podstaw etyki żeglarskiej.PARK LINOWY

Liny wykorzystujemy nie tylko w żeglarstwie, ale również w parku linowym.
ZDROWE POSIŁKI

Stawiamy na wysoką jakość i bliskość natury. Zdrowe, pyszne i ekologiczne posiłki zapewnia nam każdego dnia sprawdzona kuchnia Eko Mniam.
EKSPLORACJA TERENU

Poznajemy uroki i okolice jeziora paprocańskiego zarówno od strony lądu jak i od strony wody. Nic nie umknie uwadze bystrym oczom żeglarzy.
GRA PIRACKA

Młodych żeglarzy czeka poszukiwanie porzuconego skarbu. Oswoimy się z mapami, kompasem oraz poćwiczymy orientację w terenie oraz pracę zespołową i indywidualne umiejętności.
SZANTY

Prawdziwy żeglarz to taki, który zna przynajmniej jedną piosenkę żeglarską. Szanty są nieodłącznym elementem każdego naszego wydarzenia a praca z rozśpiewaną załogą to sama przyjemność!


WSPÓŁPRACA


Współpracujemy z różnymi szkołami, instytuacjami, organizacjami i firmami. Każda z nich jest sprawdzona przez lata współpracy, znajomości oraz poleceń.

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image